fbpx
Jako Biblijna Szkoła Ducha jesteśmy pomysłodawcami i organizatorami projektu Horyzont. Naszym pragnieniem jest, aby doświadczenie Bożej obecności było zawsze doświadczeniem Jego miłości, akceptacji, nadziei i wiary. Horyzont to miejsce, w którym wspólnie zatrzymujemy się i koncentrujemy na Bogu. Jest w tym niezwykła moc, zwłaszcza, gdy wołamy razem, stając w jedności i mając ten sam cel.
dowiedz się więcej
Jako Biblijna Szkoła Ducha od 2023 roku jesteśmy współorganizatorami sylwestrowej konferencji Początek. Początek to event na przełomie grudnia i stycznia, który pozwala w Bożej obecności zaplanować kolejny sezon. Inspirujące wykłady, praktyczne warsztaty, czas uwielbienia i ludzie, którzy zostają na dłużej.
dowiedz się więcej
2023 Copyright Biblijna Szkoła Ducha